“MAXTONE TV4/4A LL” додано до кошика. Переглянути кошик
Thomastik Infeld Blue 4/4 для скрипки
3450 ₴
| Бренд |
Thomastik |
|---|---|
| Призначення |
Для скрипки |
| Упаковка |
Артикул:
Thomastik-IB100
Категорії: Смичкові, Струни для смичкових
Опис
Акорд струн Thomastik Infeld Blue для скрипки надає потужне та яскраве звучання. Ці скрипкові струни добре збалансовані і мають композитну синтетичну основу, що дозволяє пристосовувати звучання для вашого індивідуального смаку чи унікального стилю.
Характеристики
| Характеристики струн | |
|---|---|
| Довжина | 4/4 |
| Рівень | Професійний |
| Натяг | Medium |
| Країна виробництва | Австрія |
| Струна Мі | |
| Основа | Вуглецева сталь |
| Обмотка | Луджена сталь |
| Закінчення | Кулька / петля |
| Сила натягу | 8.0 кг |
| Струна Ля | |
| Основа | Синтетика |
| Обмотка | Гідроналій |
| Закінчення | Кулька |
| Сила натягу | 5.5 кг |
| Струна Ре | |
| Основа | Синтетика |
| Обмотка | Гідроналій |
| Закінчення | Кулька |
| Сила натягу | 4.6 кг |
| Струна Соль | |
| Основа | Синтетика |
| Обмотка | Срібло |
| Закінчення | Кулька |
| Сила натягу | 4.6 кг |
